FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Teknik Destek ve Önleyici Bakım


BİLTED ,tüm Türkiye sınırları içinde ve Dünyanın diğer ülkelerinde teknik destek verebilecek deneyimli ve eğitimli elemanları,donanımlı destek merkezleri ve kapsamlı hizmet portföyü ile BT hizmetlerini marka bağımsız ve müşterilerinin kesintisiz çalışmasını sağlayacak çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

İstanbul,Lüleburgaz,Tekirdağ,Edirne ve Hatayda bulunan servis merkezlerimiz ve diğer illerdeki anlaşmalı servis iş ortaklarımızla ile BİLTED servis hizmetleri bölümü, değişik donanım ve yazıolımlardan oluşan bilgisayar ve güvenlik sistemleri ile altyapılarının en etkin biçimde kullanılmasını sağlamaya yönelik çözümler sunmayı amaçlayan, Türkiyenin güvenilir ve kapsamlı sistem entegratör servis organizasyonudur.

BİLTED, bilinen çözüm paketleri yanında müşteri istekleri ve proje gereksinimlerine göre değişik müdahale süreleri, müşteride yada yerinde müdahale ve çözüm süreleri içeren özel teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Çağrıya müdahale de ,Telefon, e-mail , network üzerinden uzaktan erişim veya yerinde müdahale ile ihtiyaç duyulan teknik desteğin, en verimli ve etkin şekilde verilmesi sağlayarak müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Müşterilerimizin çağrı merkezine açtırdykları çağrılara ,anında müdahale edilerek,müşteriden ön bilgiler alınır ve gerekli ekipmanlar ile teknik servis mühendisleri çağrıya müdahale eder.Sorun mutlaka önceden taahhüt edilen süreden önce çözümlenir. Müşteri memnuniyeti anketleri ile verilen hizmetin kalitesi ve daha iyi nasıl hizmet verileceği belirlenerek,hizmet kalitesi devamlı artırılır. Teknik servis sözleşmesinde belirtilen periyotlarda ,sistemde hiçbir sorun olmasa bile mutlaka rutin ,önleyici bakımlar en iyi şekilde yapılır.Sistemin daha verimli çalışmasını sağlayacak, ilgili yeni çıkan versiyonlar veya uygulamalar müşteriyi yeterince bilgilendirdikten sonra ,bakım sözleşmesinde olmasa bile ücretsiz uygulanır

BİLTED teknik servis bölümü, farklı platformlara ait ürünlere,marka bağımsız teknik destek hizmeti ve periyodik bakım hizmeti sağlarken, müşterilerinin standart kalitede hizmet de almasını sağlamaktadır.

Teknik Servis Hizmet Seçenekleri

Servis seçeneklerimiz tamamen müşterimizin isteği ve görüşü alınarak sistemin gereksinimine uygun şekilde aşağıdaki seçeneklerden biri olabileceği gibi müşterimizin yada ürün üreticisinin istediği özel bir düzenleme de olabilmektedir.Hizmet, iş günleri için 5 gün 8 saat olabileceği gibi, 7 gün- 24 saat olacak şekilde de seçilebilmektedir. Sistemlerin kesintisiz çalışma ihtiyaçları göz önüne alınarak, telefon ile müdahale, yerinde müdahale ve farklı çözüm sürelerini içeren hizmet seçenekleri sunmaktayız. Servis Seçeneği Gold (Altyn) Silver(Gümüş) Bronze (Bronz) Çağrı Başına Servis Süresi 7 x 24 5 x 8 5 x 8 7X24 Bakım Onarım Müşteri yerinde parça dahil bakım onarım Müşteri yerinde parça dahil bakım onarım Parça hariç bakım onarım Müşteride/Merkezde, Parça hariç bakım onarım Önleyici Bakım Müşteri Yerinde Yazılım bakım ve desteği Var Yok Telefon ile Anlaşmaya bağlı Müdahale Süresi 4 saat içerisinde yerinde müdahale 8 saat içerisinde yerinde müdahale Cihazın müşteri tarafından şirkete ulaştırılmasının ardından 24 saat içerisinde müdahale 4 saat içerisinde yerinde müdahale/ Cihazın müşteri tarafından şirkete ulaştırılmasının ardından 24 saat içerisinde müdahale Geçici cihaz sağlama Var Yok Yok Anlaşmaya bağlı Çağrı Merkezi Desteği Var Telefon ile ulaşım 10 Dakikada Telefonla teknik müdahale ve çözüm için yöntem oluşturma

BİLTED bilişim olarak Trakya bölgesinde METEKSAN SYSTEMin iş ortağı olarak aşağıdaki Kurumlara sözleşmeli teknik ve önleyici bakım hizmetleri vermekteyiz.

VAKIFBANK
ZİRAAT BANKASI
HALK BANKASI
ŞEKERBANK
KARA KUVVETLERİ
TARIM KREDİ KOOPERATİFİ
MiLLİ EĞİTİM OKULLARI
MAL MÜDÜRLÜKLERİ
NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ
TELEKOM
GÜMRÜKLER
SAYMANLIKLAR

Diğer teknik destek,bakım onarım yada önleyici bakım hizmeti verdiğimiz kurumlar:

BABAESKİ BELEDİYESİ
LÜLEBURGAZ BELEDİYESİ
ALPULLU ŞEKER FABRİKASI
ZORLU HOLDİNG TAÇ LİNEN FABRİKASI
LÜLEBURGAZ İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
LEXMARK YAZICILARI TRAKYA BÖLGESİ YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ
PRO 2000 BİLGİSAYARLARI TRAKYA BÖLGESİ YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ